POZNAJ NASZE MOŻLIWOŚCI

icon INTERNET / MEDIA

Już od kilku lat dbamy oraz kreujemy Państwa wizerunek w Internecie. Począwszy od stworzenia prostej, przejrzystej oraz informującej strony internetowej aż do kampanii zawierającej zaawansowane materiały graficzne wraz z profesjonalnie przygotowanym materiałem wideo.

icon URZĄDZENIA FISKALNE

Oferujemy Państwu kompleksową obsługę, szkolenia, serwis oraz sprzedaż urządzeń fiskalnych renomowanych producentów, jak ELZAB, POSNET i wielu innych. Załatwiamy potrzebne i obowiązkowe dokumenty związane z urzędem skarbowym. W dzisiejszych czasach liczy się wieloletnie doświadczenie idące w parze z niezłomną opinią, które dajemy swoim klientom od 1996r!

icon PROGRAMY I SPRZĘT IT

Posiadasz własny punkt sprzedaży, a może dopiero planujesz jego stworzenie od podstaw? Doradzimy we wszystkich kwestiach Twojego przedsięwzięcia w dziedzinie sprzętu IT. Kasy fiskalne, wagi, szuflady kasowe, czytniki kodów kreskowych, terminale płatnicze i oczywiście oprogramowanie. Gwarantujemy wdrożenie w dopasowane do Twoich potrzeb oprogramowanie magazynowe i księgowe w naszej specjalności są np.: COMARCH OPTIMA, KC Firma Kucharscy, Subiekt.

icon SYSTEMY WBUDOWANE

Nasza firma realizuje projekty systemów wbudowanych. Jeżeli chcesz stworzyć urządzenie spełniające określone funkcje zapraszamy do kontaktu. Nasi inżynierowie specjalnie dla Ciebie zaprojektują unikalne rozwiązanie!

infosystems
fb

Skontaktuj się z nami !

Zapraszamy do skontaktowania się z nami. Nasz konsultant pomoże wybrac najlepsze i najbardziej dogodne dla Państwa rozwiązanie. Pierwsza rozmowa odbywa się bez żadnych konsekwencji finansowych.

PHU DOROTA SZKUTNIK
Kleśniska ul. Jaworska 40
42-126 Parzymiechy
NIP 574-128-66-99

Jeżeli posiadasz jakiekolwiek pytania zapraszamy do przesyłania ich pod podane adresy e-mail. Na wszystkie wiadomości odpowiadamy w ciągu 24h.


phone +48 608 065 521
phone +48 721 093 688